Żłobek, Niania, Krościenko Wyżne, Mobilna Niania, Opieka nad dziećmi, Dziecko

Żłobek Krościenko Wyżne, Opieka nad Dzieckiem , Aktualności , Coird , 

Centrum Opieki i rozrywki Dziecięcej, Żłobek Krościenko Wyżne, Żłobek, 

Krościenko Wyżne, Zlobek Kroscienko Wyzne, Niania, Opieka nad dzieckiem, 

Opiekunka, coird, Centrum Opieki i rozrywki dziecięcej, Angelandia

COiRD Aktualności

Żłobek COiRD Angelandia Krościenko Wyżne , Mobilna Niania ,

 Opieka nad Dziećmi 

Uslugi

Kadra

Centrum Opieki i Rozrywki Dziecięcej (COIRD) jest prywatną placówką, która świadczy profesjonalne usługi z zakresu opieki nad dziećmi od roku do czterech lat oraz w zależności od potrzeb rodziców również nad starszymi. COIRD powstał przede wszystkim z myślą o najmłodszych oraz ich rodzicach, a także dzięki własnej determinacji. Placówka jest dofinansowana z Funduszu Pracy w ramach projektu „Więcej szans na Ziemi Krośnieńskiej”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Nasza siedziba znajduje się w wolno stojącym domu przy ul. Północnej 275 w Krościenku Wyżnym. Dom ten jest dostosowany do prowadzenia w nim Klubu Dziecięcego i spełnia wymagania sanitarne oraz przeciwpożarowe. Posiada również wpis do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzących działalność na terenie Gminy Krościenko Wyżne. W otoczeniu Klubu znajdują się budynki jednorodzinne oraz place zabaw, okolica jest cicha i spokojna położona z dala od ulicy. Do dyspozycji maluszków są dwa kolorowe, jasne, przestronne pokoje, szatnia oraz łazienka przystosowana zgodnie z zaleceniami Sanepidu. Pokoje wyposażone są w monitoring, natomiast meble posiadają atesty i certyfikaty potwierdzające normy w zakresie bezpieczeństwa produktów dla dzieci. 

 

Realizowany program w Klubie Dziecięcym dostrzega indywidualne potrzeby dzieci, uczy samodzielności, aktywności muzycznej, plastycznej oraz ruchowej, a zabawy i zajęcia odbywają się w domowej, rodzinnej, swobodnej atmosferze. Zachęcamy - nie nakazujemy, tłumaczymy co wolno, a czego nie. Akceptujemy dzieci takie jakie są, zależy nam na ich zdrowiu i dobrym samopoczuciu, aby przychodziły do nas z uśmiechem i wychodziły zadowolone.

 

Naszym celem jest troszczenie się i przestrzeganie praw dzieci, a także zapewnienie im właściwego procesu wychowawczego oraz stworzenia dobrych relacji w grupie rówieśniczej. Zależy nam na tym, aby Państwa dzieci czuły się u nas dobrze, swobodnie i bezpiecznie.